Możliwość zwrotu towarów

Jeśli się rozmyślisz lub towar nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia bez podania przyczyny. Wystarczy odesłać towar wraz z informacją na e-mail o zwrocie towaru. Towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia. Zwrot dotyczy tylko osób fizycznych.

Powyższe zapisy nie ograniczają oraz nie wyłączają uprawnień kupującego będącego konsumentem, które przysługują mu zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta, na mocy której konsument ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Jak zwrócić  zakupiony produkt

Zwracane towary odeślij na adres:

EX’S Sport – ZWROT

ul. Traugutta 6

64-100 Leszno

Klient odpowiada za zmniejszenie wartości zwracanych Towarów wynikające z korzystania z nich w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący, jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Wymiana produktu

Aby dokonać wymiany należy odesłać towar zgodnie z procedurą zwrotu do naszego sklepu. Środki za zakup zostaną zwrócone i będą mogli Państwo złożyć nowe zamówienie na produkt, który spełni oczekiwania.

Procedura ta ma na celu uniknięcie sytuacji, w której nie posiadamy na stanie magazynowym rozmiaru lub koloru danego produktu.

Kiedy i jak nastąpi zwrot środków?

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji. Ze zwrotem płatności wstrzymujemy się do czasu otrzymania rzeczy.

Zwrotów staramy się dokonywać niezwłocznie, w duchu szczególnej dbałości o naszych klientów, nie później niż 14 dni od daty otrzymania odstąpienia.